BME Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar

Megalakult a Vegy-Érték Tehetségpont a Vegyészmérnöki és Biomérnöki Karon

2014. október 16. csütörtök

Megalakult a Vegy-Érték Tehetségpont a Vegyészmérnöki és Biomérnöki Karon

2014. szeptember 10-én tartotta alakuló gyűlését a Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar Vegy-Érték Tehetségpontja. A Schay teremben megrendezett ülésén a Kar vezetésén kívül a  Tehetségpont tagszervezeteinek (TDK, SZASZ, Mentor kör, TM VMCS, HK) képviselői is részt vettek.

A Dékáni köszöntő után Hornyánszky Gábor beszélt a Tehetségpont megalapításának körülményeiről, Pokol György a Egyetemi Tehetségtanács megalakulásáról, majd Tőrincsi Mercédesz ismertette a Tehetségpont akkreditációjához szükséges teendőket.

Következő napirendi pontként a Tehetségpont tagszervezetei (TDK, SZASZ, Mentor kör, TM VMCS, HK) ismertették az ezévi tervezett programjaikat, majd napirendre került a középiskolákkal való kapcsolattartás cselekvési terve, illetve a Tehetségpont munkarendjének kialakítása.

Elkészült a Vegy-Érték Tehetségpont honlapja is, ami az alábbi címen érhető el:

Tehetseg.hu

Aktuális híreink